O Friendly Thinking

Szerokie portfolio usług wynika z długiego i wszechstronnego doświadczenia w działaniach maketingowych. Obecnie w różnych dziedzinach istnieje tendencja do wąskiej specjalizacji. Friendly Thinking wychodzi z założenia, że w marketingu wszystko się przenika, więc wiedza i doświadczenie z różnych specjalizacji jest bardzo potrzebna, aby dobrze wykonać zlecenie.

Wykorzystywanie metodologii SCRUM i najnowszych osiagnięć informatycznych zapewnia wysoką jakość usług w krótkim czasie. Zapewnia to także o ekonomiczności rozwiązań.

Współpracę z Friendly Thinking nawiązały publiczne instytucje kultury i firmy z wielu branż (m.in. IT, przemysł). Jeśli chcesz zapoznać się z referencjami, wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego (znajduje się poniżej).

Zalety współpracy z Friendly Thinking

lat doświadczenia w marketingu&PR

lat doświadczenia w prowadzeniu social media

lat doświadczenia w copywritingu

lat doświadczenia w projektowaniu graficznym

lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych

lat doświadczenia w szkoleniach

Wykorzystywane technologie

Skontaktuj się

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.

9 + 11 =

Kim jest Friendly Thinking?

Friendly Thinking to marka osobista Olgi Geppert. Zajmuje się skuteczną i kreatywną komunikacją, a także projektowaniem graficznym oraz tworzeniem stron internetowych. Należy do artystów Adobe Stock, co potwierdza najwyższą jakość projektów (tu możesz zobaczyć). Prowadzi szkolenia dla firm, jednostek edukacyjnych i innych instytucji z zakresu komunikacji i kulturoznawstwa (np. Jak być supertrenerem dla jednostek eukacyjnych). Jest też autorką czterech książek z dziedziny psychologii i kulturoznawstwa, między innymi Treningu innowacyjnego myślenia.

Posiada ponad 12 lat doświadczenia w marketingu i PR, od 5 lat zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Posiada także ponad 4 lata doświadczenia w zarządzaniu. Zobacz profil na Linkedin i dołącz do sieci.

Friendly Thinking nie jest firmą. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że działalności nie zamknę do emerytury 😉