a

Projektowanie stron internetowych

Stworzenie przyjaznej dla użytkowników strony internetowej (a także prostej w obsłudze dla administratora) wymaga dogłębnej analizy i używania technologii, które przez długi czas będą nadążały za zmianami, zachodzącymi w wirtualnej rzeczywistości (na przykład dostosowanie do urządzeń mobilnych, aktualnych wersji przeglądarek). Współpraca z Friendly Thinking zapewnia, że nowa strona internetowa będzie służyła Twojej organizacji przez wiele lat, będzie funkcjonalna i będzie spełniała potrzeby Twoje i Twoich klientów.

Friendly Thinking projektowało strony dla instytucji kultury, przemysłu, med, IT, e-commerce.

Nasza współpraca może polegać na stworzeniu strony od A do Z, czyli od napisania tekstów, stworzenia grafik, przeprowadzenia sesji zdjęciowych czy stworzenia filmów i animacji przez stworzenie projektu strony aż do jej zakodowania i jej wdrożenia (przeniesienia na serwer, dostarczenia materiałów szkoleniowych i przeprowadzenia szkolenia z obsługi). Jeśli chcesz, możesz też powierzyć Friendly Thinking opiekę techniczną (między innymi przeprowadzanie aktualizacji systemu, dbanie o bezpieczeństwo strony, backup) i codzienną obsługę strony (na przykład dodawanie wpisów).

 

WCAG 2.1

Dla organizacji, które chcą lub są zobowiązane do zapewnienia dostępności treści na stronie internetowej osobom niepełnosprawnym i ograniczonych w inny sposób (na przykład korzystających tylko z urządzeń mobilnych), w ofercie Friendly Thinking znajduje się dostosowanie strony do wymagań WCAG 2.1, wdrożeniem nowej strony internetowej (czasem jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie), a także szkolenia z dodawania treści, aby były zgodne z obowiązującymi wytycznymi czy codzienna obsługa strony.

Skontaktuj się

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.

2 + 13 =